Nemáte nainštalovaný Flash plugin, potrebný pre korektné zobrazanie animácie.

Nainštaluj plugin.

Okná Corona CT 70

  

5-komorový systém

Okenný systém Corona CT 70 medzi plastovými okennými systémami všestranne boduje vysokou tepelno-izolačnou schopnosťou a rozmanitými doplnkami.

K nezameniteľnej optike plastových okien prispieva jedinečný konkávny tvar poloodsadeného krídla CORONA CT 70 Cava. Ľahko a elegantne pôsobiace úzke okenné krídlo zanecháva v harmónii s vonkajším strieborným tesnením veľmi dobrý dojem. Vďaka nápadným, zvonku i zvnútra zaobleným tvarom pôsobí štvrtinovo odsadené krídlo CORONA CT 70 Rondo elegantne a štýlovo. Tretí variant, klasicky plošne odsadené krídlo CORONA CT 70 Classic, harmonicky uzatvára tvorivú rôznorodosť. Vďaka zaoblenej profilovej geometrii vzniká harmonické spojenie jedinečnej optiky a tomu zodpovedajúcemu dizajnu. Striebornosivé tesnenie, strieborné kovanie, spolu s bielymi profilmi a zasklením tvoria harmóniu, ktorá zvýrazňuje elegantný a štíhly výzor Vášho okna.

Energia

Systém plastových okien CORONA CT 70 ponúka v oblasti tepelnej, zvukovej izolácie a bezpečnosti techniku najvyššej úrovne. 5-komorová konštrukcia svojimi tepelno-izolačnými vlastnosťami vytvára predpoklady na zníženie Vašich výdavkov za vykurovanie. Oceľové pozinkované výstuže garantujú vysokú stabilitu v krídle aj ráme okna. Dve dorazové celoobvodové tesnenia zabezpečujú optimálnu tepelnú pohodu v interiéri.

Viackomorová konštrukcia profilu s piatimi komorami a zvýšenou - 70 mm hĺbkou rámu vytvára predpoklady pre vynikajúcu tepelno-izolačnú schopnosť. V spojení s priebežnými dorazovými tesneniami a tepelno-izolačným sklom dostávame izolačné parametre, aké boli ešte pred pár rokmi nepredstaviteľné.

S Coronou CT 70 vlastníte okno, ktoré aj po mnohých rokoch funguje tak spoľahlivo, ako v prvý deň. V rodinnom dome z roku 1980 s úžitkovou plochou cca 140 m2 spôsobia nové okná konštrukčného radu Corona CT 70 zníženie spotreby energie o približne o 16 % oproti starým oknám.

Bezpečnosť

Vďaka pestrému sortimentu variantov kovania je možné vybaviť okno tak, aby zodpovedalo potrebným bezpečnostným požiadavkám. 

Pevné oceľové profily v rámoch okien a krídiel zabezpečujú oknám vysokú stabilitu a dlhú životnosť. Všetky kovania sú bezpečne a pevne zakotvené do oceľovej výstuže, ktorá prebieha dookola okna. Aj toto je prínosom pre Vašu bezpečnosť a hodnotu Vašich okien.

Komfort

Nové okná zvyšujú komfort bývania, pretože svojou konštrukciou a použitými materiálmi ponúkajú veľmi účinnú ochranu pred hlukom. Pritom dve úrovne tesnenia zabezpečujú dokonalú nepriedušnosť aj pri najsilnejšom vetre. Okrem toho sa dnes používajú optimálne priehľadné izolačné sklá, čo prináša neporovnateľne lepšie možnosti pri využívaní svetla.

Dizajn

Okná Corona CT 70 podmaňujú svojimi nadčasovými líniami a štíhlymi obrysmi profilov rámu v reze. Vyvážený dizajn krídiel tvaru Cava, Rondo a Classic podčiarkuje svojský štýl Vášho domu. Pomocou množstva farebných a drevených vzorov možno osobitým spôsobom zvýrazniť nielen vnútorné, ale i vonkajšie priestory. Okná Corona CT 70 ponúkajú ešte viac – počnúc farebným spektrom v odtieňoch blízkych RAL-farbám, až po možnosť kombinácie odlišných farebných tónov na vnútorných a vonkajších plochách rámov okien a krídiel. Presne podľa Vašich vlastných predstáv.

S oknami Corona CT 70 máte veľa možností stvárniť Váš dom nielen atraktívnejšie a príjemnejšie, ale ho aj technicky tak vylepšiť, aby sa jeho hodnota nielen zachovala, ale sa dokonca zvýšila. Čisté obrysy rámu v reze s úzkymi pohľadovými šírkami zvyšujú podiel skla v rámci celkovej plochy okna. Prináša to viac svetla, lepšie osvetlenie a úprimnú priateľskú atmosféru.

Okrem toho môžete výzor domu vylepšiť pomocou veľkého množstva doplnkov, ako sú priečky, žalúzie alebo vodiace lišty žalúzií, ktoré sa dajú hravo prispôsobiť dizajnu a farbe celého prvku.

 

<a href="/sk/produkt/plastove-okno-schuco-corona-ct-70">Plastové okno Schüco Corona CT 70</a>

Plastové okno Schüco Corona CT 70

Klasický profil do panelákových bytov. Štandartné rozmery za priaznivú cenu.