Nemáte nainštalovaný Flash plugin, potrebný pre korektné zobrazanie animácie.

Nainštaluj plugin.

Okná AWS 65

Či pri novostavbách alebo pri rekonštrukciách - základné hliníkové okná Schüco AWS 65 môžete použiť ako každú stavebnú konštrukciu - alternatívne s plošne začlenenými alebo smerom von otvárajúcimi sa okennými krídlami. Celý rad systémových variantov a rozsiahly program príslušenstva tvorí bázu pre realizáciu nápaditých vzhľadov.

 

Tieto veľmi precízne spracované hliníkové okná sú tepelne izolované, naviac disponujú nepopierateľnými prednosťami hliníka: dlhodobá životnosť, pevnosť a robustnosť, úzky pohľad a najrôznejšie možnosti v realizácii vzhľadu - a to aj u väčších okenných formátov.

 

Hliníkové okná Schüco AWS 65 ponúkajú vylepšenú tepelnú izoláciu pri konštrukčnej hĺbke 65 mm. Okná šetria energiu a tým aj vysoké náklady za vykurovanie. Tieto vynikajúce hodnoty sú dosiahnuté rozšírenou izolačnou zónou a optimalizovanou stredovou izolačnou prepážkou. Ďalším pozitívom zvyšujúcim dobrý pocit sú optimalizované tesniace systémy v okenných profiloch, výborná tepelná izolácia aj vynikajúca izolácia proti hluku a poveternostným podmienkam to všetko je tu pre vás, aby ste sa mohli doma cítiť čo najlepšie.