Nemáte nainštalovaný Flash plugin, potrebný pre korektné zobrazanie animácie.

Nainštaluj plugin.

Okná AWS 70.HI

Nadštandardná izolácia, pevnosť a všestranné použitie - prednosti, ktoré z hliníkového okenného systému Schüco AWS 70.HI (High Insulation) robí skutočný univerzál pre novostavby aj rekonštrukcie. Tieto veľmi precízne spracované, energeticky úsporné okná naviac disponujú nepopierateľnými prednosťami hliníka, dlhodobá životnosť, pevnosť a robustnosť, úzky pohľad a najrôznejšie možnosti v realizácii vzhľadu - a to aj u väčších okenných formátov.

 

Hliníkové okná Schüco AWS 70.HI majú vylepšenú tepelnú izoláciu pri konštrukčnej hĺbke 70 mm. Priemerná Uf hodnota 1,6 W/m2K šetrí energiu.

 

Štíhle rozmery profilov rámov a krídiel umožňujú realizáciu veľkých sklenených plôch. Takto zväčšená transparentnosť a svetlosť vnútorného priestoru zvyšuje komfort Vášho bývania. Aby bolo možné okenný komfort exaktne prispôsobiť vašim nárokom a požiadavkám, je vám k dispozícii široká škála prakticky všetkých bežných typov otvárania.

 

Vaše individuálne požiadavky vzhľadových variantov pokryje bohatá ponuka profilov a široké spektrum príslušenstva. Hliníkové okná Schüco AWS 70.HI sú univerzálne použiteľné a možno ich bez problémov kombinovať s ponukou dverných systémov značky Schüco.