Nemáte nainštalovaný Flash plugin, potrebný pre korektné zobrazanie animácie.

Nainštaluj plugin.

Software na stiahnutie

 

Sme tu s vami od myšlienky až po realizáciu stavby. Záleží nám na tom, aby ste boli o našich produktoch a službách dobre informovaný už pri realizácii projektu. Projekt domu je základným predpokladom pre kvalitne uskutočnenú stavbu.

Novo vytvorený balíček našich služieb pre architektov a projektantov musí ukázať rýchle a trvalé výsledky. Nech už sa jedná o investície z verejných rozpočtov alebo súkromných investorov, vždy musia byť vynaložené maximálne efektívne.

V spojení s Schüco sme pre architektov, projektantov, spracovateľov, investorov aj pre stavebné firmy skúseným a osvedčeným partnerom. Dôkazom je mnoho úspešne zrealizovaných projektov s cieľom znížiť energetickú náročnosť objektov.

Static

Tento program slúži na odhad požadovaných momentov zotrvačnosti u nenosných stavebných prvkov vyrobených zo systémových profilov. Umožňuje Vám taktiež ukladať objednávky alebo vykonávať správu dát k profilom.

UwCal

S pomocou softwaru UwCal je možné vypočítať hodnoty Uw pre najrôznejšie okenné konštrukcie. Rámová konštrukcia sa vyberá z databázy obsahujúca profily značky Schüco. Do stavebných prvkov je taktiež možné miesto skla vložiť výplňové panely.

uv cal