Nemáte nainštalovaný Flash plugin, potrebný pre korektné zobrazanie animácie.

Nainštaluj plugin.

Údržba a ošetrovanie

 

Garantujeme dlhodobé záruky na funkčnosť okien. Musia byť ale splnené základné podmienky ich údržby!

Dodoporučujeme min. 1x ročne namazať niekoľkými kvapkami oleja závesy a uzávery. Pravidelné ošetrovanie (mazací tuk, olej) všetkých konštrukčných dielov ma priamy vplyv na funkčnosť okien! Zachováte tým ľahký chod kovania a zároveň kovanie chránite pred predčasným opotrebením.

Okná a dvere čistite vždy vodou s použitím bežného saponátu (pri suchom čistení vzniká statická elektrina).

Nikdy na okna a dvere nepoužívajte abrazívne materiály (piesok a pod.) ani technické prostriedky ako benzín, riedidla, kyseliny a iné agresívne látky.

Ochranné fólie z plastových profilov s nápisom Schüco je potrebné odstrániť najneskôr do 3 mesiacov od dodania výrobkov!

Prostriedky na ošetrovanie plastových okien a dverí 

Aj plastové okná si zaslúžia starostlivosť, aby ste sa z nich mohli tešiť ešte veľa rokov. Na tento účel vyvinulo Schüco rozsiahly sortiment prostriedkov na ošetrovanie okien a dverí, ktoré sú prispôsobené rôznym požiadavkám pre biele a laminované okenné profily.

Čistenie plastových okien

Na čistenie Vašich plastových okien Schüco doporučujeme použiť náš čistiaci prostriedok na biele plasty zo série produktov "EasyCare".

Na ochranu laminovaných plastových okien pred poveternostnými vplyvmi a dôsledkami starnutia je profil trvalo potiahnutý druhou bezfarebnou akrylátovou krycou fóliou. O tieto fóliou poťahované profily sa najlepšie postaráte pomocou čistiaceho prostriedku na laminované plasty, takisto zo série Schüco EasyCare.

Mini set na ošetrovanie, napríklad, na biele alebo laminované okná obsahuje čistiaci prostriedok na plasty, prostriedok na ošetrovanie tesnení a sprej na kovanie, aby bola životnosť Vašich plastových okien čo najdlhšia.

Prednosti prostriedkov na ošetrovanie zo série Schüco EasyCare

Tesnenia plastových okien Schüco zostanú pružné, odolné voči vlhkosti a na dlhý čas si zachovajú svoje tesniace kvality.

Bežné znečistenia z domácnosti, usadeniny z priemyselných a výfukových plynov, ako aj usadeniny z vykurovacej nafty sa dajú pomocou týchto čistiacich prostriedkov odstrániť dôkladne a rýchlo.

Produkty série Schüco EasyCare sú šetrné k pokožke, antibakteriálne, antistatické, nehorľavé, biologicky odbúrateľné a tým aj ekologické.